Hall
Hall med mycket bra förvaringsmöjligheter i stor garderob med skjutdörrar. I hallen finns även plats för klädhängare och skoställ. Mycket praktiskt med klinkergolv och golvvärme. Ljust målade väggar.
Badrum 1
Stilrent badrum med stora liggande kakelplattor på väggarna och matchande klinkergolv med golvvärme under. Dusch bakom vikbara duschdörrar i glas. Handfatskommod med tillhörande förvaring och stor spegel ovan. Infällda spotlights i taket.
Kök
Modernt och trivsamt kök med matplats som idag ersatts med en stilren köksö med sittplatser och extra förvaring. Köket ligger separat från vardagsrummet, men ändå i anslutning vilket ger en trevlig social yta. Bra arbetsyta på den L-formade köksbänken och förvaring i flera skåp. Maskinpark från Bosch och köksfläkt från Franke. Kyl och frys i fullhöjd, induktionshäll, ugn, inbyggd micro och integrerad fläkt. Integrerad diskmaskin och dubbel diskho. Flera välplacerade eluttag ovan köksbänk. Ekparkett på golvet och ljust målade väggar. Köket går i vitt med släta luckor och stilrent stänkskydd ovan köksbänk.
Vardagsrum
Här gör sig hörnläget påmint med ett extra fönster vilket ger fönster i två väderstreck. Utgång till den stora tomten och uteplatsen som är delvis under tak. I vardagsrummet ryms både soffhörna, matgrupp och övriga möbler. Här har även en fin platsbyggd hyllmöbel byggts. Ekparkett på golvet och ljust målade väggar.
Tvättstuga
Trivsam tvättstuga med tvättmaskin och torktumlare från Bosch och tvättho. Rymlig arbetsbänk och förvaring i överskåp. Här står värmepumpen från Nibe och här finns även elcentralen. Klinkergolv och vitmålade väggar och matchande stänkskydd ovan bänk.
Hall, övre plan
Trappen upp från entréplanet får tack vare hörnläget en trevlig detalj med ett fönster. I hallen ligger ekparkett på golvet och vitmålade väggar. Här finns ett mindre förråd som ger extra förvaring.
Sovrum 1
Det större sovrummet som rymmer dubbelsäng, nattduksbord och övriga möbler. Här finns även en Walk in-closet som ger bra förvaring bakom skjutdörrar. Ekparkett på golvet och ljust målade väggar.
Sovrum 2
Rymligt och enkelt att möblera. Ekparkett på golvet och ljust målade väggar. 1 platsbyggd garderob.
Sovrum 3
Rymligt och enkelt att möblera. Ekparkett på golvet och ljust målade väggar. 1 platsbyggd garderob.
Badrum 2
Husets andra badrum, detta med badkar och vattenburen golvvärme. Även här stilrent inrett med stora vita kakelplattor på väggarna och matchande klinkergolv. Handfatskommod med tillhörande förvaring och badrumsskåp med spegelluckor och inbyggd belysning. Handdukstork.